TempO Qualification Startlist

Green Heat

BIB ATHLETE COUNTRY
301 Ivo Tisljar CRO
302 Kentaro Iwata JPN
303 Alexander Kobzarev RUS
304 Michele Cera ITA
305 Ralph Koerner GER
306 Chun Ho Ho HKG
307 Ines Domingues POR
308 Bartlomiej Mazan POL
309 Clare Durand USA
310 Tatsuyoshi Koizumi JPN
311 Karin Biering DEN
312 Jan Furucz SVK
313 Pinja Makinen FIN
314 Hector Lorenzo Yustos SPA
315 Vitaliy Kyrychenko UKR
316 Jiri Kalousek CZE
317 Pavel Kurfurst CZE
318 John Kewley GBR
319 Martin Fredholm SWE
320 Pavol Bukovac SVK
321 Tom Dobra GBR
322 Kreso Kerestes SVN
323 Petteri Hakala FIN
324 Zita Ruksane LAT
325 Guntars Mankus LAT
326 Mykola Opanasenko UKR
327 Lars Jakob Waaler NOR
328 Jacek Wieszaczewski POL
329 Sharon Crawford USA
330 Lennart Wahlgren SWE
331 Arturo Garcia Dengra SPA
332 Gintaras Mikolavicius LIT
333 Juha Hiirsalmi FIN
334 Alessio Tenani ITA
335 Andreas Duc Jorgensen DEN
336 Chi Hang Liang HKG
337 Geir Myhr Oien NOR
338 Claudio Tereso POR

Red Heat

BIB ATHLETE COUNTRY
401 Daniel Heimgartner USA
402 Tomislav Varnica CRO
403 Yau Chiu Hui HKG
404 Mika LatvaKokko USA
405 Francesca De Nardis ITA
406 Wing Kei Ng HKG
407 Edgar Domingues POR
408 Mevli Mokan TUR
409 Iva Lovrec CRO
410 Oleksii Kyrychenko UKR
411 Antti Rusanen FIN
412 Mateja Kerestes SVN
413 Martin Aarholt Waaler NOR
414 Joanna Puternicka POL
415 Joao Pedro Valente POR
416 Erik Stalnacke SWE
417 Jorge Caraca Valente Barrera SPA
418 Pete Huzan GBR
419 Sami Hyvonen FIN
420 Sigurd Daehli NOR
421 Remo Madella ITA
422 Andrius Jovaisa LIT
423 Laura Eliza Lapina LAT
424 Ian Ditchfield GBR
425 Pavel Ptacek CZE
426 Alvaro Lima Filho BRA
427 Dusan Furucz SVK
428 Kristaps Mierlauks LAT
429 Yevhen Hoienko UKR
430 Johanne Biering DEN
431 Shota Tanaka JPN
432 Tsuyoshi Ban JPN
433 Bjarne Friedrichs GER
434 Marit Wiksell SWE
435 Tobias Biering DEN
436 Tomas Lestinsky CZE
437 Emil Kacin SVN
438 Santiago Guillermo Perez Martin SPA
439 Robertas Stankevic LIT

 

Copyright © 2019 WTOC 2019 | Theme by SiteOrigin.
Scroll to top