Relay Startlists

Team Relay Open Class Startlist

BIB Athlete SI Card Team
101-1 Inês Domingues 1007273 PORTUGAL
101-2 Edgar Domingues 1007232
101-3 Joao Pedro Valente 1007288
102-1 Pavol Bukovac 1410242 SLOVAKIA
102-2 Dusan Furucz 1410219
102-3 Jan Furucz 1410215
103-1 Emil Kacin 1007207 SLOVENIA
103-2 Mateja Kerestes 1007197
103-3 Kreso Kerestes 1007121
104-1 Mykola Opanasenko 1010041 UKRAINE
104-2 Vitaliy Kyrychenko 1010088
104-3 Yevhen Hoienko 1010072
105-1 Charles Bromley Gardner 1007256 GREAT BRITAIN
105-2 Tom Dobra 1007242
105-3 John Kewley 1007267
106-1 Sigurd Daehli 1007186 NORWAY
106-2 Arno Gronhovd 1007275
106-3 Geir Myhr Oien 1007158
107-1 Remo Madella 1410245 ITALY
107-2 Michele Cera 1410222
107-3 Alessio Tenani 1410256
108-1 Iva Lovrec 1007254 CROATIA
108-2 Tomislav Varnica 1007180
108-3 Ivo Tisljar 1007115
109-1 Gintaras Mikolavicius 1007249 LITHUANIA
109-2 Andrius Jovaisa 1007223
109-3 Robertas Stankevic 1007229
110-1 Pavel Ptacek 1007167 CZECH REPUBLIC
110-2 Pavel Kurfurst 1007196
110-3 Tomas Lestinsky 1007103
111-1 Johanne Biering 1007163 DENMARK
111-2 Tobias Biering 1007172
111-3 Andreas Duc Jorgensen 1007272
112-1 Pinja Makinen 1007260 FINLAND
112-2 Sami Hyvonen 1007122
112-3 Antti Rusanen 1007113
113-1 Shota Tanaka 1007143 JAPAN
113-2 Tatsuyoshi Koizumi 1007231
113-3 Kentaro Iwata 1007215
114-1 Hector Lorenzo Yustos 1410220 SPAIN
114-2 Jorge CaracaValente Barrera 1410260
114-3 Arturo Garcia Dengra 1410237
115-1 Mika LatvaKokko 1010038 UNITED STATES
115-2 Sharon Crawford 1010098
115-3 Clare Durand 1010089
116-1 Laura Eliza Lapina 1410243 LATVIA
116-2 Guntars Mankus 1410252
116-3 Ilze Lapina 1410249
117-1 Ola Jansson 1007153 SWEDEN
117-2 Stig Gerdtman 1007220
117-3 Marit Wiksell 1007138
118-1 Alexander Kobzarev 1007188 RUSSIAN FEDERATION
118-2 Dmitry Kucherenko 1007128
118-3 Eduard Oginskii 1007287
119-1 Joanna Puternicka 1007206 POLAND
119-2 Jacek Wieszaczewski 1007108
119-3 Bartlomiej Mazan 1007266
120-1 Anne Straube 1304161 GERMANY
120-2 Ralph Koerner 1304140
120-3 Bjarne Friedrichs 1304170
121-1 Chun Ho Ho 1410253 HONG KONG
121-2 Chi Hang Liang 1410223
121-3 Yau Chiu Hui 1410218

Team Relay Para Class Startlist

BIB Athlete SI Card Team
201-1 Jose Leal 1007120 PORTUGAL
201-2 Julio Guerra 1007178
201-3 Ricardo Pinto 1007187
202-1 Iryna Kulykova 1010042 UKRAINE
202-2 Vladyslav Poznianskyi 1010047
202-3 Valerii Lytvynov 1010039
203-1 Maria Bertilla Pajaro 1410248 ITALY
203-2 Fabio Bortolami 1410217
203-3 Piergiorgio Zancanaro 1410230
204-1 Petras Kasanavicius 1007204 LITHUANIA
204-2 Laima Lazinskiene 1007134
204-3 Tadeus Simkovic 1007162
205-1 Hana Dolezalova 1007148 CZECH REPUBLIC
205-2 Pavel Dudik 1007259
205-3 Jana Kostova 1007152
206-1 Miguel Angel Garcia Grinda 1410241 SPAIN
206-2 Sergio Martin Carrasco 1410212
206-3 Carlos Riu Noguerol 1410211
207-1 Vjaceslavs Lukasevics 1410239 LATVIA
207-2 Guntis Jakubovskis 1410226
207-3 Valdis Strods 1410231
208-1 Dmitriy Dokuchaev 1007140 RUSSIAN FEDERATION
208-2 Nataliia Salakhova 1007194
208-3 Pavel Shmatov 1007284
209-1 Marzena Borucka 1007263 POLAND
209-2 Agata Ciesluk 1007239
209-3 Mariusz Wlodarski 1007126
Copyright © 2019 WTOC 2019 | Theme by SiteOrigin.
Scroll to top