PreO 1 Startlists [Updated after TOM]

The final Startlists for PreO 1 are here.

PreO 1 Startlist – Open Class (June 25 2019) 

Start Bib Athlete Country SI Card
10:00 101 Ilze Lapina LAT 1410249
10:02 102 Vitaliy Kyrychenko UKR 1010088
10:04 103 Mateja Kerestes SLO 1007197
10:06 104 Taivo Toomas EST 1007280
10:08 105 Edgar Domingues POR 1007232
10:10 106 Jorge CaracaValente Barrera SPA 1410260
10:12 107 Gintaras Mikolavicius LTU 1007249
10:14 108 Michele Cera ITA 1410222
10:16 109 Anne Straube GER 1304161
10:18 110 William Rex SWE 1007247
10:20 111 Yau Chiu Hui HKG 1410218
10:22 112 Antti Rusanen FIN 1007113
10:24 113 Tom Dobra GBR 1007242
10:26 114 Jiri Kalousek CZE 1007111
10:28 115 Jacek Wieszaczewski POL 1007108
10:30 116 Alexander Kobzarev RUS 1007188
10:32 117 Santiago Guillermo Perez Martin SPA 1410259
10:34 118 Sharon Crawford USA 1010098
10:36 119 Sigurd Daehli NOR 1007186
10:38 120 Iva Lovrec CRO 1007254
10:40 121 Shota Tanaka JAP 1007143
10:42 122 Vibeke Vogelius DEN 1007112
10:44 123 Joao Pedro Valente POR 1007288
10:46 124 Joanna Puternicka POL 1007206
10:48 125 Ralph Koerner GER 1304140
10:50 126 Dusan Furucz SVK 1410219
10:52 127 Ivo Tisljar CRO 1007115
10:54 128 Guntars Mankus LAT 1410252
10:56 129 Eduard Oginskii RUS 1007194
10:58 130 Andrius Jovaisa LTU 1007223
11:00 131 Alvaro Lima Filho BRA 1007222
11:02 132 John Kewley GBR 1007267
11:04 133 Andreas Duc Jorgensen DEN 1007272
11:06 134 Chi Hang Liang HKG 1410223
11:08 135 Emil Kacin SLO 1007207
11:10 136 Clare Durand USA 1010089
11:12 137 Stig Gerdtman SWE 1007220
11:14 138 Enrique Rolland Lopez de Coca SPA 1410244
11:16 139 Tatsuyoshi Koizumi JAP 1007231
11:18 140 Pavel Ptacek CZE 1007167
11:20 141 Francesca De Nardis ITA 1410225
11:22 142 Pinja Makinen FIN 1007260
11:24 143 Geir Myhr Oien NOR 1007158
11:26 144 Yevhen Hoienko UKR 1010072
11:28 145 Tomislav Varnica CRO 1007180
11:30 146 Bartlomiej Mazan POL 1007266
11:32 147 Mika LatvaKokko USA 1010038
11:34 148 Laura Eliza Lapina LAT 1410243
11:36 149 Jan Furucz SVK 1410215
11:38 150 Bjarne Friedrichs GER 1304170
11:40 151 Juha Hiirsalmi FIN 1007129
11:42 152 Johanne Biering DEN 1007163
11:44 153 Robertas Stankevic LTU 1007229
11:46 154 Kreso Kerestes SLO 1007121
11:48 155 Charles Bromley Gardner GBR 1007256
11:50 156 Chun Ho Ho HKG 1410253
11:52 157 Tomas Lestinsky CZE 1007103
11:54 158 Alessio Tenani ITA 1410256
11:56 159 Mark Heikoop NED 1402521
11:58 160 Vladyslav Vovk UKR 1010052
12:00 161 Haruo Kimura JAP 1007205
12:02 162 Pavol Bukovac SVK 1410242
12:04 163 Arno Gronhovd NOR 1007275
12:06 164 Dmitry Kucherenko RUS 1007140
12:08 165 Ines Domingues POR 1007273
12:10 166 Martin Fredholm SWE 1007261

 

PreO 1 Startlist – Para Class (June 25 2019)

 

Start Bib Athlete Country SI Card
10:00 201 Mevli Mokan TUR 1410255
10:03 202 Fabio Bortolami ITA 1410217
10:06 203 Ricardo Pinto POR 1007187
10:09 204 Vladyslav Poznianskyi UKR 1010047
10:12 205 Soren Saxtorph DEN 1007251
10:15 206 Mariusz Wlodarski POL 1007126
10:18 207 Carlos Riu Noguerol SPA 1410211
10:21 208 Guntis Jakubovskis LAT 1410226
10:24 209 Richard Keighley GBR 1007117
10:27 210 Svein Jakobsen NOR 1007176
10:30 211 Laima Lazinskiene LTU 1007134
10:33 212 Hana Dolezalova CZE 1007148
10:36 213 Dmitriy Dokuchaev RUS 1007140
10:39 214 Miguel Angel Garcia Grinda SPA 1410241
10:42 215 Marzena Borucka POL 1007263
10:45 216 Iryna Kulykova UKR 1010042
10:48 217 Pavel Dudik CZE 1007259
10:51 218 Nataliia Salakhova RUS 1007194
10:54 219 Colin Duckworth GBR 1007227
10:57 220 Valdis Strods LAT 1410231
11:00 221 Piergiorgio Zancanaro ITA 1410230
11:03 222 Petras Kasanavicius LTU 1007204
11:06 223 Jose Leal POR 1007120
11:09 224 Agata Ciesluk POL 1007239
11:12 225 David Irving USA 1010048
11:15 226 Ken Gammelgard FIN 1007277
11:18 227 Michael Johansson SWE 1007274
11:21 228 Pekka Seppa FIN 1007282
11:24 229 Tadeus Simkovic LTU 1007162
11:27 230 Maria Bertilla Pajaro ITA 1410248
11:30 231 Vjaceslavs Lukasevics LAT 1410239
11:33 232 Pavel Shmatov RUS 1007284
11:36 233 Daniel Heimgartner USA 1010112
11:39 234 Valerii Lytvynov UKR 1010039
11:42 235 Julio Guerra POR 1007178
11:45 236 Taivo Toomas EST 1007280
11:48 237 Jana Kostova CZE 1007152
11:51 238 Sergio Martin Carrasco SPA 1410212
11:54 239 Ola Jansson SWE 1007153

PreO 1 Startlist – Public (June 25 2019)

Bib Athlete Country Class
607 Pavel Kurfürst CZE OPEN
610 Karin Biering DEN OPEN
613 Tobias Biering DEN OPEN
901 Ari Tertsunen FIN PUBLIC
617 Petteri Hakala FIN OPEN
911 Esko Junttila FIN PUBLIC
914 Roope Näsi FIN PUBLIC
803 Anne Braggins GBR TEAM OFFICIAL
804 David Coton GBR TEAM OFFICIAL
805 Elizabeth Urquhart GBR TEAM OFFICIAL
806 Graham Urquhart GBR TEAM OFFICIAL
623 Ian Ditchfield GBR OPEN
625 Pete Huzan GBR OPEN
629 Wing Kei Ng HKG OPEN
642 Kristaps Mierlauks LAT OPEN
902 Normunds Narvaiss LAT PUBLIC
903 Ole-Johan Waaler NOR PUBLIC
910 Karin Bödecs SWE PUBLIC
686 Mykola Opanasenko UKR OPEN
815 Karen Dennis USA TEAM OFFICIAL
909 Piotr Zielczynski USA PUBLIC
912 Jan Hann USA PUBLIC
816 Julia Zielczynska USA TEAM OFFICIAL
814 Russ Myer USA TEAM OFFICIAL
614 Sami Hyvonen FIN OPEN
730 Artem Khalanskij RUS PARA
684 Oleksii Kyrychenko UKR OPEN
641 Zita Ruksane LAT OPEN
818 Eva Fredholm SWE PUBLIC

 

Posts navigation

1 2 3 4
Copyright © 2019 WTOC 2019 | Theme by SiteOrigin.
Scroll to top